Podręcznik How-To Canon Imagerunner Lbp3470

Canon Imagerunner Lbp3470 to wielofunkcyjny drukarka laserowa, która jest idealna dla małych i średnich firm oraz użytkowników domowych. Urządzenie jest wygodne w użyciu i obsługuje różne formaty papieru oraz drukuje dokumenty w jakości profesjonalnego druku. Drukarka wyposażona jest w wiele interfejsów, w tym USB, Ethernet, Wi-Fi i Bluetooth, co pozwala na łatwe połączenie z innymi urządzeniami. Podręcznik How-To Canon Imagerunner Lbp3470 zawiera szczegółowe instrukcje dotyczące konfiguracji i używania drukarki. Zawiera również informacje techniczne, wskazówki dotyczące użytkowania i czyszczenia drukarki oraz instrukcje dotyczące konserwacji i naprawy. Możesz łatwo korzystać z podręcznika, aby uzyskać wszystkie informacje, których potrzebujesz, aby skonfigurować i korzystać z drukarki Canon Imagerunner Lbp3470.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik How-To Canon Imagerunner Lbp3470

Pobieranie sterowników, oprogramowania i podręczników oraz dostęp do zasobów pomocy technicznej i rozwiązywania problemów

Wybierz posiadane urządzenie imageRUNNER, aby uzyskać dostęp do najnowszych plików do pobrania, w tym sterowników, oprogramowania, podręczników i oprogramowania układowego.

Po wyświetleniu strony produktu skorzystaj z kart w celu przechodzenia między poszczególnymi rodzajami zawartości.

Kontakt

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub pocztą e-mail, aby uzyskać pomoc techniczną

Numer seryjny

Tutaj dowiesz się, jak znaleźć numer seryjny produktu B2B.

Recyklingu

Więcej informacji o programie recyklingu kaset firmy Canon

lub

Instrukcja sieciowa CANON

Instrukcja e-Podręcznik jest instrukcją obsługi, którą można wyświetlić za pomocą komputera, opisującą wszystkie funkcje urządzenia. Istnieje możliwość wyszukania określonego zastosowania lub wprowadzenia słowa kluczowego w celu błyskawicznego odnalezienia szukanej strony. Z instrukcji e-Podręcznik można korzystać po wcześniejszym zainstalowaniu jej na komputerze e-Podręcznik lub bezpośrednio z płyty CD. Instalacja e-Podręcznik

Jak odnaleźć szukany temat

Odpowiednią stronę można odnaleźć na 3 sposoby.

Przeszukiwanie spisu treści
Szukaną stronę można odnaleźć, najpierw wybierając temat na karcie [Spis treści] widocznej po lewej stronie ekranu, a następnie ikonę rozdziału znajdującą się obok tematu.

Wyszukiwanie według słowa kluczowego
Można wykonać wyszukiwanie, wpisując szukane wyrażenie np. : „objętość” lub „toner”, w wyniku czego wyświetlone zostają strony zawierające podany zwrot. Odpowiednią stronę można odnaleźć, przeglądając wyniki tej operacji. Można również wpisywać całe wyrażenia, takie jak „ładowanie papieru”. Wyszukiwanie słów kluczowych obsługuje także operator logiczny AND w celu wyszukiwania wielu słów kluczowych.

Przeszukiwanie mapy strony
Należy kliknąć element [Mapa strony] znajdujący się w górnej części ekranu, co spowoduje wyświetlenie listy wszystkich tematów instrukcji e-Podręcznik. Za pomocą tej listy można odnaleźć szukany temat.

Wymagania systemowe

Z instrukcji e-Podręcznik można korzystać za pomocą następujących przeglądarek. Treść instrukcji e-Podręcznik może nie być wyświetlana poprawnie, jeśli używana będzie przeglądarka, której nie ma na poniższej liście.

Windows: Internet Explorer 8. 0/9. 0/10. 0/11. 0, Firefox 24 ESR/26/29/30/31/31 ESR/32

Mac OS: Safari 7, Firefox 24 ESR/26/29/30/31/31 ESR/32

Użytkownicy niemający dostępu do programu Adobe Reader umożliwiającego wyświetlanie podręczników w formacie PDF mogą skorzystać z innego oprogramowania, takiego jak aplikacja PDF Preview opracowana przez firmę Vivid Document Imaging Technologies.

Informacje o najnowsze wersji instrukcji e-Podręcznik

Najnowsza wersja instrukcji e-Podręcznik jest dostępna na stronie internetowej Canon.

UWAGA

Podręcznik How-To Canon Imagerunner Lbp3470

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik How-To Canon Imagerunner Lbp3470

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik How-To Canon Imagerunner Lbp3470