Instrukcja szybkiego użycia Aeg Fse74718p

Instrukcja szybkiego użycia Aeg Fse74718p to kompaktowy i wszechstronny sprzęt do przyrządzania posiłków. Przystosowany do naczyń o różnej wielkości, pozwala na gotowanie wszystkiego od ryżu po zupy, a także zapiekanki, zrazy i dania główne. Wyposażony w cztery funkcje grzania, w tym mikrofalę, grzałkę i parowar, umożliwia szybkie i wygodne przygotowanie smacznych i zdrowych posiłków. Urządzenie jest bezpieczne, łatwe w obsłudze i bardzo proste w czyszczeniu. Dzięki kompaktowemu designowi i łatwości przechowywania, Instrukcja szybkiego użycia Aeg Fse74718p jest idealnym wyborem dla osób szukających praktycznych i wygodnych rozwiązań kuchennych.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcja szybkiego użycia Aeg Fse74718p

Po dodaniu otrzymasz e-mail z informacją

*Zdjęcia i filmy przedstawione w galerii na stronie produktu mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.

Cechy

Delikatne szkło w dobrych rękach dzięki tej zmywarce

Nawet mocne zmywarki powinny ostrożnie obchodzić się ze szklanymi naczyniami. Na szczęście górny koszyk w tej zmywarce jest wyposażony w 7000 SoftGrips oraz SoftSpikes, które bezpiecznie przytrzymują szkło i dbajją, by go nie zarysować ani nie uszkodzić.

DOSKONAŁE EFEKTY ZMYWANIA I NAJWIĘKSZA DBAŁOŚĆ O SZKŁO

Uchwyty SoftGrip i wsporniki SoftSpikes zapewniają doskonałą ochronę delikatnym szklanym naczyniom, aby nie uległy uszkodzeniu.

Miejsce na wszystkie sztućce w szufladzie MaxiFlex

Szufladę MaxiFlex została zaprojektowana w taki sposób, aby mogła pomieścić wszystkie sztućce i przybory kuchenne. Ruchome przegródki i głęboka szuflada pozwolą Ci łatwo załadować je do zmywarki niezależnie od ich wielkości i kształtu.

Funkcja QuickSelect z Wi-Fi: Inteligentne zmywanie

Nasze zmywarki QuickSelect pozwalając zmywać inteligentnie i odpowiedzialnie. Otrzymuj sugestie właściwego programu na podstawie załadunku, czasu i stopnia zabrudzenia. Zaplanuj zmywanie, aby zmniejszyć koszty energii. Aplikacja podsumowuje zużycie i dostarcza ECO raporty.

Ramię spryskujące SatelliteClean®

Wybierz idealną jakość zmywania, jaką zapewnia system SatelliteClean®. To ramię spryskujące działa trzykrotnie skuteczniej niż standardowe. Jest to możliwe dzięki podwójnej rotacji, która powoduje ciągłe zmiany kąta spryskiwania. W ten sposób woda dociera do każdego zakątka zmywarki, zapewniając dokładne zmywanie.

Please add exception to AdBlock for elektroda. pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Thank you very much for proposing a new subject! After verifying you will receive points!

bartekfigura 08 Jan 2013 20:06 3621 0

Reply | New topic

 • #1Level 29  

  #1

  Instrukcja obsługi i montażu dynamicznych ogrzewaczy akumulacyjnych AEG serii WSP

  Attachments:

  • AEG WSP. pdfDownload(752. 25 KB)
 • Create an account, log in and become active in a forum and ads will not appear. You will receive points by participating in discussions.
  Join this discussion.

  Log in with Google

  • Home page
  • /
  • Forum Household Utility Household and Heating Systems Instructions Piece akumulacyjne AEG WSP Instrukcja obsługi i montażu PL

Instrukcja szybkiego użycia Aeg Fse74718p

Bezpośredni link do pobrania Instrukcja szybkiego użycia Aeg Fse74718p

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Instrukcja szybkiego użycia Aeg Fse74718p