Instalacja sprzętu Asus Tuf Ax3000

Instalacja sprzętu Asus TUF AX3000 jest prosta i szybka. Dzięki technologii Wi-Fi 6 i szerokiej kompatybilności z sieciami 802.11ac/n/a/g/b można łatwo i szybko połączyć się z siecią. Urządzenie jest wyposażone w zaawansowany procesor Intel, zapewniający wyjątkową wydajność i stabilność. Dodatkowo wbudowany port USB 3.2 Gen2x2 pozwala na szybkie przesyłanie danych i ułatwia korzystanie z wielu urządzeń. Urządzenie oferuje również szeroki zakres bezpieczeństwa, w tym szyfrowanie sieci, ochronę przed atakami, ochronę przed cyberzagrożeniami i wiele innych. Instalacja sprzętu Asus TUF AX3000 jest prosta i łatwa w obsłudze, dzięki czemu możesz cieszyć się szybkim i bezpiecznym połączeniem z siecią.

Ostatnia aktualizacja: Instalacja sprzętu Asus Tuf Ax3000

Jak zainstalować system Windows 10 na asus TUF?, W celu prawidłowej kompresji dla instalacji Windows 10, eta jest w ostatnim czasie oprogramowaniem o dużej popularności ze względu na jego wszechstronne działanie, dzięki czemu jest szeroko stosowany w mediach technologicznych, będąc jego aplikacją przystosowaną do wielu urządzeń prezentowanych w przestrzeni cyfrowej.

Więc w „Asus TUF”´, które są przenoszone przez bycie płytami z podstawami w wysokich tonach, tworząc kategorię prostych i podstawowych zakresów.

Dlatego wraz z pojawieniem się tych nowych płyt z siedzeniami, które są przyznawane przez chipset Intel za 300, „Asus” z restrukturyzacją tego, co miałoby być formacją rodziny, odnajdując ten ruch z większą ciekawością, gdy był wykonywany przez serię dla ´TY F Ostateczna Siła”.

Dlatego i w tym poście pokażemy Wam pewne ogólniki, które mają być bardzo pomocne podczas instalacji systemu Windows 10 na asus TUF.

Wskaźnik

 • 1 Jak działa instalacja systemu Windows 10 na asus TUF?
  • 1. 1 1. - Instalacja „Windows 10” w Asus TUF DASH F15
  • 1. 2 https://www. asus. com/mx/Laptops/For-Gaming/TUF-…
  • 1. 3 2. - Instalacja systemu Windows 10 na komputerze.
  • 1. 4 2. 1. Instalowanie systemu Windows 10 od podstaw
  • 1. 5 2. 2 Aktualizacja systemu Windows 10

Jak działa instalacja systemu Windows 10 na asus TUF?

Poprzez różne funkcje, które rozważa Okna 10, do jego wykonania poprzez prawidłowe zastosowanie jego instalacji przez asus TUF, użytkownik uzyska właściwy adres wykonując odpowiednie kroki w następujący sposób:

1. - Instalacja „Windows 10” w Asus TUF DASH F15

W zrozumieniu, jak trudno jest, gdy Twój nadajnik-odbiornik danych lub aplikacja nie są tymi pożądanymi w działaniu, jednak kontrolery byłyby przydatne dla producentów sprzętu.

Dla którego i w zawrotnym wyszukiwaniu w Internecie lub w Internecie, wyświetlane jest istnienie różnych archetypów modeli Twojego laptopa, interesujące jest to, że użytkownik upewnia się, który jest jego modelem i która kategoria odpowiada momentowi żądania pobrania i instalacji poprawnych sterowników ze strony internetowej, do której można uzyskać dostęp pod poniższym linkiem:

https://www. com/mx/Laptops/For-Gaming/TUF-...

2.

Istnieją 02 sposoby na uruchomienie Instalacja systemu Windows 10 na komputerze. Po pierwsze, przez nową instalację lub być może następny krok, który użytkownik może wykonać Aktualizacja systemu Windows 10, dla której i w obecnym systemie operacyjnym, dla tej opcji ma reintegrację, czyli użytkownik będzie miał te alternatywy na wypadek, gdyby to, czego szuka, to zainstalować Okna 10 od początku zero stanowiące to samo co fakt ponownej instalacji Windowsa 10.

2. Instalowanie systemu Windows 10 od podstaw

Aby ustanowić USB, pobierzemy plik, aby skomponować USB do rozruchu, umożliwiając w ten sposób instalacja dla Windowsa 10. Bycie najlepszym sposobem na pełne wykorzystanie jego możliwości na średnim poziomie w każdym instalatorze i to jest bardzo przydatne.

2. 2 Aktualizacja systemu Windows 10

W celu aktualizacji oprogramowania użytkownik rozważy funkcje w ramach systemu operacyjnego, które zlokalizuje w programach dołączonych do systemu swojego zamówienia, w którym zlokalizuje za pomocą sieci, linię aktualizacji Windows 19 lub jest to wymagane.

FAQ

ProduktASUS ZenWiFi AX (XT8), GT-AX11000, RT-AX3000, RT-AX56U, RT-AX58U, RT-AX88U, RT-AX89X, RT-AX92U, TUF-AX3000

Jak ręcznie dokonać aktualizacji sterownika karty WLAN (dla routerów 802. 11ax)?

Jeżeli karta sieciowa Intel®, z której korzystasz została wymieniona na poniższej liście, dokonaj aktualizacji sterownika Intel® PROSet/Wireless WiFi Software do wersji 20. 70. 0 (lub nowszej) aby rozwiązać problemy z połączeniem w routerach 802. 11ax.

Jak sprawdzić nazwę modelu karty WLAN?

Odszukaj Menadżer urządzeń w oknie wyszukiwarki Windows -> Wybierz Karty sieciowe, wyświetlona zostanie nazwa modelu twojej karty WLAN. com/images/2018/09/12/80d223f5-a4a7-421c-9c9b-4dc2347aa40b. jpg"/>

Jeżeli twoja karta WLAN została wyszczególniona w powyższej tabeli, wykonaj czynności opisane poniżej aby dokonać aktualizacji sterownika karty WLAN w PC/Notebooku.

Krok 1. Odwiedź stronę Intel®Download Center i wybierz sekcję Wireless Networking.

Krok 2. Potwierdź wersję systemu Windows® a następnie odnajdź sterownik w wersji 20. 0 (lub nowszej).

 

Krok 3. Sprawdź, czy twój system operacyjny jest 32 lub 64-bitowy, a następnie pobierz odpowiedni sterownik dla twojego PC/Notebook. Przeczytaj szczegółowy opis zaznaczony w polu, aby upewnić się, że instalacja przebiegła pomyślnie. com/images/2018/09/12/c54656df-3874-4135-b8aa-5efeb000490e. jpg"/>

Krok 4. Naciśnij na “ I accept the terms in the license agreement. ”

Krok 5. Odszukaj plik . exe/. zip w folderze "Pobrane", dwukrotnie naciśnij na plik aby uruchomić proces instalacji, wybierz "Tak" na wyświetlonym ekranie. com/images/2018/09/12/071388f7-6b67-4f86-8f3a-69eeaf208e6f. jpg"/>

Krok 6. Wykonuj polecenia zgodnie z instrukcją kreatora aby zainstalować sterownik.

Krok 7. Przejdź do ”Menadżera urządzeń” w twoim PC/Notebooku, odnajdź “Karty sieciowe” i kliknij na “Intel(R) Dual Band Wireless-AC7260” aby sprawdzić, czy wersja twojego sterownika jest taka sama jak zaznaczona na czerwono w Kroku 3. com/images/2018/09/12/cc37e367-6be6-4820-b21d-a360ed20ed5c. jpg"/>

 • KategoriaWi-Fi/ Sieć/ Internet/ 3G, 4G, 5G
 • TypProduct Knowledge

Czy informacja okazała się przydatna?

YesNo

 • Above information might be partly or entirely quoted from exterior websites or sources. please refer to the information based on the source that we noted. Please directly contact or inquire the sources if there is any further question and note that ASUS is neither relevant nor responsible for its content/service
 • This information may not suitable for all the products from the same category/series. Some of the screen shots and operations could be different from the software versions.
 • ASUS provides the above information for reference only. If you have any questions about the content, please contact the above product vendor directly. Please note that ASUS is not responsible for the content or service provided by the above product vendor.

Najpierw musisz sprawdzić, czy problemy są powodowane przez komputer lub sprzęt internetowy (modem / kabel internetowy / bezprzewodowe urządzenie dostępowe), czy przez dostawców usług internetowych zanim rozwiązanie problemów z Internetem będzie możliwe.
Ta metoda rozwiązywania problemów oferuje jedynie rozwiązanie problemu niepoprawnie działającego Internetu, którego przyczyną jest komputer. (Powszechne symptomy, takie jak brak ikony Wi-Fi, nieudane połączenie Wi-Fi, brak sygnału Wi-Fi lub symbol wykrzyknika na ikonie Wi-Fi w menedżerze urządzeń itp. )
Inne kwestie związane ze sprzętem internetowym/usługami internetowymi należy omawiać z dostawcami usług internetowych, aby uzyskać więcej informacji.

Załóżmy, że używasz komputera (A) i smartfona (B) oraz łączysz się na obu urządzeniach z Internetem przez Wi-Fi:
Zarówno (A) jak i (B) nie mogą połączyć się z Internetem -> problemy zazwyczaj wynikają z urządzeń internetowych lub dostawców usług internetowych.

(A) nie może połączyć się z Internetem, ale (B) może się połączyć -> Zapoznaj się z poniższymi rozwiązaniami:

Adnotacja: W przypadku problemów z prędkością sieci pomocnym może być poprawienie wydajności systemu. Tutaj zamieszczonych jest więcej informacji: Jak zmienić tryb i plan zasilania? .

Aby uzyskać bardziej szczegółowe instrukcje, możesz również kliknąć poniższy odnośnik do filmu ASUS YouTube, aby dowiedzieć się więcej na temat: Jak rozwiązać problemy z siecią bezprzewodową w notebooku?

https://www. com/watch? v=gkNxGmHu0EY

Przejdź do odpowiednich instrukcji, w zależności od bieżącej wersji systemu operacyjnego Windows, który jest zainstalowany na komputerze:

 • Windows 11
 • Windows 10

System operacyjny Windows 11

Spis treści:

 • Upewnij się, że funkcja łączności bezprzewodowej jest włączona
 • Przywróć ustawienia BIOS
 • Wyłącz całkowicie komputer
 • Uruchom diagnostykę łączności bezprzewodowej w MyASUS
 • Karta sieci bezprzewodowej z żółtym wykrzyknikiem w menedżerze urządzeń
 • Zaktualizuj sterownik łączności bezprzewodowej i Bluetooth poprzez menedżera urządzeń
 • Zresetuj sieć
 • Zresetuj przeglądarkę internetową
 • Zaktualizuj na komputerze do najnowszej wersji i potwierdź oprogramowanie BIOS / pakiety Windows / sterowniki
 • Przywróć system z punktu przywracania
 • Zresetuj komputer
 • Upewnij się, że funkcja łączności bezprzewodowej jest włączona

  Kliknij ikonę [Network & Internet] (sieć i internet) na pasku zadań i upewnij się, że Wi-Fi jest [Turn on] (włączone) .

  Adnotacja: Jeżeli ikona Wi-Fi jest podświetlona na niebiesko, oznacza to że funkcja jest włączona.

  Jeśli problem pozostanie nierozwiązany, kontynuuj następny etap rozwiązywania problemów.

  Powrót do spisu treści

  Przywróć ustawienia BIOS

  Spróbuj zresetować BIOS do domyślnych ustawień — tutaj zamieszczonych jest więcej informacji: Jak przywrócić ustawienia BIOS.

  Wyłącz całkowicie komputer

  Kliknij ikonę [Start] na pasku zadań , wybierz ikonę [zasilania] , następnie wciśnij i przytrzymaj na klawiaturze klawisz [Shift] i jednocześnie wybierz opcję [Shut down] (wyłącz) . Komputer zostanie całkowicie wyłączony.

  Po całkowitym wyłączeniu komputera, uruchom ponownie komputer i sprawdź, czy problem został rozwiązany. Jeśli problem pozostanie nierozwiązany, kontynuuj następny etap rozwiązywania problemów.

  Uruchom diagnostykę łączności bezprzewodowej w MyASUS

  Wykorzystaj diagnostyka systemu w MyASUS, aby skontrolować łączność bezprzewodową pod kątem problemów.

  1. Wpisz i wyszukaj [MyASUS] na pasku wyszukiwania systemu Windows , a następnie kliknij [Open] (otwórz) .
   Brak wyświetleń oznacza, iż oprogramowanie nie jest zainstalowane na komputerze; zapoznaj się z tematem Jak zainstalować MyASUS? . com/images/2022/05/16/049cf54a-56ce-40f9-8b2c-68517c1a8f27. png"/>
  2. W MyASUS wybierz [Customer Support] (obsługa klienta) . com/images/2022/05/16/e81b55f2-4910-4c9c-8c56-b7d987eb1880. png"/>
  3. W [System Diagnosis] (diagnostyka systemu) wybierz [Wireless connectivity problems] (problemy z łącznością bezprzewodową) . Więcej informacji w temacie Diagnostyka systemu MyASUS — Wprowadzenie.
   Adnotacja: Jeśli w MyASUS nie ma karty Diagnostyka systemu, oznacza to, iż komputer nie obsługuje tej funkcji; pomiń ten krok i przejdź do następnego. com/pl/support/FAQ/1045676/">Dlaczego w aplikacji MyASUS widzę tylko funkcję "Obsługa klienta"? . com/images/2022/05/16/b84e07ae-e341-4dcc-8cac-f6da72b87c95. png"/>
  4. Kliknij przycisk [Checkup] (weryfikacja) . com/images/2022/05/16/8a39359d-5c1f-4590-8746-73e7f773d060. png"/>
  5. Jeżeli występują jakiekolwiek błędy, spróbuj wykorzystać sposoby rozwiązywania problemów i możliwe podejścia do rozwiązywania problemów w MyASUS.

  Karta sieci bezprzewodowej z żółtym wykrzyknikiem w menedżerze urządzeń

  Jeżeli napotkasz problem z wyświetlaniem karty sieci bezprzewodowej z żółtym wykrzyknikiem w menedżerze urządzeń, spróbuj wykonać następujące działania, aby rozwiązać problem. (Ten krok ma zastosowanie tylko dla laptopów. W przypadku komputerów stacjonarnych i komputerów All-in-One przejdź do kolejnego sposobu rozwiązywania problemów). com/images/2022/11/23/66a9ef41-71bd-475d-8408-b2a2fb329bf5. png"/>

 • Odłącz zasilacz sieciowy.
  Adnotacja: Nie odłączaj zasilacza sieciowego laptopa ASUS model TP420IA i UX425IA. (W tych modelach, w celu przeprowadzenia procesu twardego resetu zasilacz musi być podłączony).
 • Wciśnij i przytrzymaj przycisk zasilania przez 40 sekund, aby przeprowadzić reset sprzętowy.
 • Odczekaj 90 sekund — twój komputer uruchomi się ponownie automatycznie.
 • Po ponownym uruchomieniu sprawdź ponownie kartę sieci bezprzewodowej w menedżerze urządzeń pod kątem normalnego stanu. com/images/2022/11/23/71af2268-641f-4990-9f61-bf9f8fa4f0ab. png"/>
 • Zaktualizuj sterownik łączności bezprzewodowej i Bluetooth poprzez menedżera urządzeń

  Jeśli wersje sterownika bezprzewodowego i sterownika Bluetooth są zbyt różne, może to spowodować problem ze zgodnością oprogramowania. Dlatego zalecamy aktualizację obu sterowników do najnowszej wersji.

 • Wpisz i wyszukaj [Device Manager] (menedżer urządzeń) na pasku wyszukiwania systemu Windows , a następnie kliknij [Open] (otwórz) . com/images/2022/05/16/c1f1af0a-df87-4b67-b088-42d2d03837c4. png"/>
 • Kliknij strzałkę obok [Network adapters] (karty sieciowe) , następnie kliknij prawym przyciskiem myszy [Intel(R) Wi-Fi 6 AX201 160MHz] i wybierz [Uninstall device] (odinstaluj urządzenie) .
  Adnotacja: Nazwa urządzenia może się różnić w zależności od modelu. com/images/2022/05/16/e50af952-fda9-476a-8fa6-d79115c7e352. png"/>
 • Wybierz [Attempt to remove the driver for this device] (spróbuj usunąć sterownik tego urządzenia) , następnie kliknij [Uninstall] (odinstaluj) . com/images/2022/05/16/1cfe6c29-6848-4162-a14a-1678a89ca3a9. png"/>
 • Zaznacz strzałkę obok [Bluetooth] , następnie kliknij prawym przyciskiem myszy [Intel(R) Wireless Bluetooth(R)] i wybierz [Uninstall device] (odinstaluj urządzenie) . com/images/2022/05/16/e005d80f-79a9-4dec-9aa2-7ed2904a7049. png"/>
 • Wybierz [Attempt to remove the driver for this device] (spróbuj usunąć sterownik tego urządzenia) , następnie wybierz [Uninstall] (odinstaluj) . com/images/2022/05/16/0d3a5d07-a954-45bd-a2b2-88b835350fd9. png"/>
 • Po odinstalowaniu karty sieciowej i Bluetooth kliknij [Action] (akcja) i wybierz [Scan for hardware changes] (skanuj w poszukiwaniu zmian sprzętowych) .
  Komputer zainstaluje ponownie kartę sieci bezprzewodowej i Bluetooth, a urządzenia zostaną wyświetlone w kategorii Network adapters and Bluetooth (karty sieciowe i Bluetooth). com/images/2022/05/16/c8fc1c94-7aa5-4c43-a499-18f9002fcaa9. png"/>
 • Jeżeli aktualizacja sterownik łączności bezprzewodowej lub Bluetooth poprzez menedżera urządzeń zakończy się niepowodzeniem, najnowszy sterownik można pobrać z witryny wsparcia ASUS i zainstalować. com/pl/support/FAQ/1035376/">Jak wyszukiwać i pobierać sterowniki? .
  Adnotacja: Wyszukaj sterownik łączności bezprzewodowej lub Bluetooth sparowany z nazwą dostawcy, która jest widoczna w komputerze. Dla przykładu, jako nazwę urządzenia łączności bezprzewodowej wykorzystano [Intel]. com/images/2022/05/16/9a1bc968-80bb-49ba-b5cf-e839c322a14f. png"/>
 • Zresetuj sieć

 • Kliknij [menu Start] , a następnie wybierz [Settings] (ustawienia) . com/images/2022/05/16/7186799a-5904-4edc-ac3a-92ec4581dcda. png"/>
 • Wybierz [Network & Internet] (sieć i internet) , a następnie wybierz [Advanced network settings] (zaawansowane ustawienia sieci) . com/images/2022/05/16/5419b5f0-5677-4bca-9aa5-e51d16547ad8. png"/>
 • Wybierz [Network reset] (resetowanie sieci) . com/images/2022/05/16/896c35d5-f85a-47b4-8863-8c4e62373bfa. png"/>
 • Kliknij [Reset now] (resetuj teraz) , a następnie wybierz [Yes] (tak) . Po zakończeniu resetowania komputer zostanie uruchomiony ponownie. com/images/2022/05/16/e89ff5ce-0cb1-46e7-a548-bcefea94a597. com/images/2022/05/16/480ea433-6414-4762-8402-1f0236d9d57b. png"/>
 • Jeśli problem pozostanie nierozwiązany, kontynuuj następny etap rozwiązywania problemów.
 • Zresetuj przeglądarkę internetową

  Jeżeli nie uda Ci się nawiązać połączenia z Internetem poziomu przeglądarki, ale komunikatory działają normalnie, możesz spróbować zresetować przeglądarkę, aby rozwiązać ten problem.

 • Jako przykład: Microsoft Edge. Kliknij ikonę [Settings and more] (ustawienia i więcej) w prawym górnym rogu, a następnie wybierz [Settings] (ustawienia) . com/images/2022/05/16/5ef32d55-d3de-4e2b-a6ae-715250b41b1a. png"/>
 • Wybierz [Reset settings] (resetuj ustawienia) i kliknij [Restore settings to their default values] (przywróć wartości domyślne ustawień) . com/images/2022/05/16/41cfd2ad-93aa-43ef-950c-cb602151af20. png"/>
 • Wybierz [Reset] (resetuj) . com/images/2022/05/16/5bbe5096-4476-4ead-b53d-80c2a083d708. png"/>
 • Zaktualizuj na komputerze do najnowszej wersji i potwierdź oprogramowanie BIOS / pakiety Windows / sterowniki

  Aktualizacja oprogramowania zwykle pomaga w stabilizacji i optymalizacji systemu, dlatego zalecamy jego częstą weryfikację i aktualizację na komputerze do najnowszej wersji. Tutaj zamieszczonych jest więcej informacji:

  Jak zaktualizować wersji oprogramowania BIOS w systemie Windows?

  Jak używać EZ Flash do aktualizacji wersji oprogramowania BIOS?

  (W przypadku komputerów stacjonarnych — patrz Wprowadzenie do ASUS Motherboard EZ Flash 3).

  Przeprowadzenie aktualizacji systemu Windows i sterowników — tutaj zamieszczonych jest więcej informacji:

  Jak przeprowadzić aktualizację systemu Windows?

  Jak zaktualizować sterowniki poprzez wsparcie klienta w MyASUS?

  Jeśli problem nadal występuje po zaktualizowaniu pakietów/sterowników oprogramowania BIOS/Windows do aktualnej wersji, do następnego kroku w celu rozwiązania problemu.

  Przywróć system z punktu przywracania

  Jeśli problem z siecią bezprzewodową występuje od niedawna, a jeśli kiedykolwiek punkt przywracania był tworzony lub istnieje funkcja automatycznego przywracania systemu, spróbuj przywrócić komputer do punktu, zanim problem się rozpoczął, aby rozwiązać problem. com/pl/support/FAQ/1018810/">Jak używać punktu przywracania systemu? .

  Zresetuj komputer

  Jeśli problem pozostanie nierozwiązany po zakończeniu wszystkich czynności w ramach rozwiązywania problemów, wykonaj kopię zapasową plików osobistych, a następnie zresetuj komputer, aby przywrócić jego oryginalną konfigurację. com/pl/support/FAQ/1013064/">Jak zresetować system i usunąć wszystkie moje pliki osobiste?

  Jak zresetować system i zachować moje pliki osobiste?

  Możesz także zapoznać się z sugestiami Microsoft — zapoznaj się z tematem Napraw problemy z łącznością sieciową w systemie Windows.

  Jeżeli problem nie został rozwiązany po wykonaniu powyższych działań, źródłem problemy może być dostawca usług internetowych lub sprzęt internetowy (modem/kabel internetowy/urządzenie bezprzewodowe). Sugerujemy kontakt z dostawcą usług internetowych lub przeprowadzić procedury rozwiązywania problemów ze sprzętem internetowym. Więcej informacji o rozwiązywaniu problemów z routerem ASUS dostępnych jest tutaj:

  [Rozwiązywanie problemów] Nieudana próba uzyskania dostępu do Internetu za pośrednictwem routera

  [Rozwiązywanie problemów] Sygnał Wi-Fi jest często rozłączany

  Jeżeli nadal nie możesz rozwiązać problemu, pobierz MyASUS i przeprowadź procedurę rozwiązywania problemów z wykorzystaniem diagnostyki systemu. Kliknij poniżej!

  System operacyjny Windows 10

 • Zresetuj system
 • Upewnij się, że funkcja łączności bezprzewodowej jest włączona

  Kliknij ikonę [Network & Internet] (sieć i internet) na pasku zadań i upewnij się, że Wi-Fi jest [Turn on] (włączone) . com/images/2020/02/13/cdd031fb-f3cd-4f31-a732-66309cb9ba6f. png"/>

  Wyłącz całkowicie komputer

  Kliknij ikonę [Start] w lewym dolnym rogu na pasku zadań , wybierz ikonę [zasilania] , następnie wciśnij i przytrzymaj na klawiaturze klawisz [Shift] i jednocześnie wybierz opcję [Shut down] (wyłącz) . com/images/2021/01/12/dbf2f804-632e-48ad-a7b2-7eaf4877af33. com/images/2021/01/12/fd3e7303-4cb2-4f29-98ba-99b7cf25b2ab. png"/>

  Zaktualizuj sterownik łączności bezprzewodowej poprzez menedżera urządzeń

 • Kliknij prawym przyciskiem myszy [menu Start] , a następnie kliknij [Device Manager] (menedżer urządzeń) . com/images/2020/02/13/c5f253c1-c846-4c0d-9274-1de740b84038. png"/>
 • Kliknij strzałkę obok [Network adapters] (karty sieciowe) , następnie kliknij prawym przyciskiem myszy [Intel(R) Dual Band Wireless-AC 8265] i wybierz [Uninstall device] (odinstaluj urządzenie) . com/images/2022/05/16/cc00c7fa-7c17-42d7-9861-8cbdbc744ddf. png"/>
 • Wybierz [Delete the driver software for this device] (usuń oprogramowanie sterownika dla tego urządzenia) , a następnie kliknij [Uninstall] (odinstaluj) . com/images/2022/05/16/48db944c-c887-4c20-956f-d3550716267e. com/images/2022/05/16/3625f85b-f64c-4de4-9855-3176b1fd5b6a. png"/>
 • Wybierz [Delete the driver software for this device] (usuń oprogramowanie sterownika dla tego urządzenia) , a następnie kliknij [Uninstall] (odinstaluj) . com/images/2022/05/16/3fe249d0-65c0-40dd-bbbc-6356437f1f47. com/images/2022/05/16/5df16415-6dd6-4dae-81d0-11037786410f. Zapoznaj się z tematem [Intel]. com/images/2020/02/13/bd943202-c2d6-4e2f-bd00-3b1c3d876678. com/images/2022/05/16/899e9fe5-edef-4b2f-a68f-e100d47f8052. png"/>
 • Kliknij prawym przyciskiem myszy [menu Start] , a następnie kliknij [Settings] (ustawienia) . com/images/2020/02/13/20a2df2b-4bf9-42cf-9494-5df51ead03c7. png"/>
 • Wybierz [Network & Internet] (sieć i internet) , a następnie kliknij [Network reset] (resetowanie sieci) . com/images/2020/02/13/dbc34f53-e484-4597-bf37-b6928ee5d3f2. com/images/2022/05/16/d4df3ff5-c8b0-4f49-b193-86d853dbf318. png"/>
 • Kliknij [Reset now] (resetuj teraz) , a następnie kliknij [Yes] (tak) . com/images/2020/02/13/daa32198-914e-4629-87d3-4a8da98cfbdb. png"/> 
 • Przykład: Internet Explorer 11 (IE11). Kliknij [ikonę ustawień] w prawym górnym rogu i wybierz [Internet Options] (opcje internetowe) . com/images/2022/05/16/32c31a46-cb8f-45cc-90f2-83109d5c856e. png"/>
 • Wybierz [Advanced] (zaawansowane) i kliknij [Reset] (resetuj) , aby kontynuować. com/images/2020/02/13/d9c67af8-0674-4fe7-808d-0c7c18f3fcc2. png"/>
 • Zresetuj system

  Możesz także zapoznać się z sugestiami Microsoft — zapoznaj się z tematem Napraw problemy z łącznością sieciową w systemie Windows.

  Instalacja sprzętu Asus Tuf Ax3000

  Bezpośredni link do pobrania Instalacja sprzętu Asus Tuf Ax3000

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Instalacja sprzętu Asus Tuf Ax3000