Informacje techniczne Canon Powershot Elph 530 Hs

Canon PowerShot ELPH 530 HS to wszechstronny aparat cyfrowy, który zapewnia wyrafinowany wygląd i wyjątkową wydajność. Został wyposażony w 10-krotny zoom optyczny, który pozwala na eksplorowanie szerokiego zakresu ostrości i ostrości. Aparat posiada również zaawansowany system autofokusa, który ułatwia fotografowanie szybko poruszających się obiektów. Aparat jest wyposażony w matrycę CMOS o rozdzielczości 16,1 megapiksela, która pozwala na rejestrowanie szczegółów i wyrazistych obrazów. Aparat obsługuje również technologię nagrywania wideo w wysokiej rozdzielczości Full HD. Jest wyposażony w wiele użytecznych funkcji, w tym trzy tryby kreatywne, które pozwalają na szybkie i proste tworzenie zdjęć i wideo. Canon PowerShot ELPH 530 HS jest doskonałym narzędziem do rejestrowania zdjęć i wideo o wysokiej jakości.

Ostatnia aktualizacja: Informacje techniczne Canon Powershot Elph 530 Hs

Rejestrowanie każdego szczegółu z daleka i w trybie panoramicznym

Rejestruj wszystko – od niezwykle szczegółowych zbliżeń do wspaniałych zdjęć grupowych i zachwycających krajobrazów za pomocą kompaktowego aparatu typu Bridge. Mieści 50-krotny zoom optyczny w małej, lekkiej konstrukcji, którą można bez problemu zabrać ze sobą wszędzie.

Ostre zdjęcia za każdym razem

Dzięki inteligentnemu optycznemu stabilizatorowi obrazu nie musisz się martwić o drgania aparatu niweczące twój wysiłek. Aparat automatycznie dostosowuje się i zapewnia ostre, szczegółowe zdjęcia i filmy nawet wtedy, gdy wykonujesz je w pełnym zbliżeniu lub z ręki w warunkach słabego oświetlenia.

Łatwe podłączanie przez Wi-Fi

Korzystaj ze swobody, jaką daje łączność Wi-Fi. Możesz przesyłać zdjęcia i filmy do portali społecznościowych wprost z aparatu albo przesłać je do smartfona lub tabletu za pomocą funkcji NFC. Specjalna aplikacja na urządzenia inteligentne pozwala zdalnie sterować aparatem ze smartfona i wygodnie tworzyć kopie zapasowe w komputerze, smartfonie lub chmurze za pomocą funkcji Image Sync. Podłącz stację Canon Connect, aby oglądać zdjęcia i filmy z rodziną i znajomymi na ekranie telewizora HD oraz łatwo udostępniać je w serwisach społecznościowych i internetowych albumach.

Śledzenie obiektu bez wysiłku

Możesz w prosty sposób śledzić odległe obiekty przy dużym przybliżeniu. Wystarczy nacisnąć przycisk, aby funkcja pomocy w kadrowaniu przy powiększeniu szybko poszerzyła fotografowany kadr – co ułatwi znalezienie obiektu – i ponownie przybliżyła obiekt, gdy zwolnisz przycisk. Ulepszony tryb automatyczny samoczynnie poszerzy kadr wtedy, gdy obiekt go opuści, i pomoże ci w utrzymaniu obiektu we wstępnie ustawionych rozmiarach.

Wyraźne zdjęcia w każdych warunkach oświetleniowych

Zdjęcia wykonywane w dzień i w nocy będą dokładnie takie, jak je pamiętasz. HS System firmy Canon sprawia, że zdjęcia są wyraźniejsze, nawet w słabym świetle, umożliwiając rejestrację prawdziwego nastroju chwili, bez lampy błyskowej czy statywu. 16 megapikseli oznacza, że możesz cieszyć się wyjątkowej jakości, szczegółowymi obrazami i wydrukami w formacie plakatu.

Niesamowite obrazy w prosty sposób

Bez trudu rejestruj wspaniałe zdjęcia lub filmy w trybie Smart Auto, który wybiera dla Ciebie optymalne ustawienia aparatu – niezależnie od ujęcia. Funkcja hybrydowej automatyki umożliwia stworzenie zabawnego filmowego podsumowanie dnia w formacie HD (720p).

Realistyczne filmy na wyciągnięcie ręki

Tworzenie wspaniałych filmów jest łatwe. Za jednym naciśnięciem przycisku możesz nagrywać doskonałe filmy w jakości Full HD przy 30 kl. /s z dźwiękiem stereo. Dzięki inteligentnej stabilizacji obrazu można robić piękne, ostre zdjęcia także w ruchu.

Doskonalenie twórczych umiejętności

Zaskocz rodzinę i przyjaciół swoją kreatywnością. Eksperymentuj z światłem wpadającym do aparatu, korzystając z pełnej ręcznej regulacji, aby doskonalić swoje umiejętności fotograficzne. Możesz też włączyć Twórcze ujęcie, aby aparat zrobił pięć dodatkowych zdjęć wybranego obiektu, nakładając różne efekty artystyczne.

Chwytaj każdą chwilę

Życie przemija. Nie trać ani jednej ważnej chwili i rejestruj dynamiczne wydarzenia za pomocą tego natychmiastowo reagującego aparatu, który ma funkcję szybkiej serii zdjęć.

Wygodne, stabilne fotografowanie


Produkt zaprojektowano z myślą o wygodzie użytkownika. Możesz cieszyć się bardziej stabilnymi ujęciami nawet przy pełnym zbliżeniu i bez wysiłku wykonywać zdjęcia przez długi czas dzięki udoskonalonemu ergonomicznemu uchwytowi.

 • Pojemność: 870 mAh
 • Producent: Pure Power
 • Typ: Li-Ion
 • Napięcie: 3. 7 V
 • Gwarancja: 12 miesiące
 • Kolor: Biały
 • Ilość sztuk: 1
 • Waga: 35 g
 • Jednostka: Sztuka
 • Opakowanie: Pudełko kartonowe
 • Rodzaj: Zamiennik
 • Kod: FbmghP+t84yWm7CS1K1pTA==

Akumulatory Pure Power to jakość w każdym calu. Swoje produkty opieramy na trzech filarach którymi są: niezawodność wytrzymałość i długowieczność.

Kupując akumulatory Pure Power masz gwarancję oryginalności i długiej pracy zamienników oryginalnych baterii.

Baterie posiadają certyfikaty CE i ROHS. Spełniają wszystkie wymagania stawiane przez Unię Europejską. Dodatkowo posiadamy w ofercie jedynie takie produkty, które przechodzą restrykcyjny test EcoFriendly.

PurePower oferuje urządzenia najwyższej jakości - produkowane i testowane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii produkty są wytrzymałe i niezawodne. W asortymencie posiadamy baterie do aparatów wiodących marek: Nikon, Canon, Panasonic, FujiFilm, Sony, Samsung. Kupisz tu także baterię do laptopa, baterię do elektronarzędzi, kamery, baterie alkaliczne oraz zasilacze do tych urządzeń.

Sprawdzone i pewne urządzenia

PurePower pozwala na uzyskanie pełnego komfortu użytkowania laptopa, kamery, aparatu. Bateria oraz zasilacz są bezpieczne, wspomagają bezawaryjną pracę i zwiększają możliwości urządzeń.

WE CHARGE YOUR WORLD

Pasuje do następujących modeli aparatów (CTRL+F - by wyszukać)

 • Canon:
 • Canon IXUS 1000 HS

  Canon IXUS 1100 HS

  Canon IXUS 500 HS

  Canon IXUS 510 HS

  Canon IXY 50S

  Canon PowerShot ELPH 510 HS

  Canon PowerShot ELPH 520 HS

  Canon PowerShot ELPH 530 HS

  Canon PowerShot SD4500 IS

  Canon Digital Ixus 1000 HS

  Canon Digital Ixus 1100 HS

  Canon Digital Ixus 500 HS

  Canon Digital Ixus 510 HS

  Canon Powershot N

  Canon Ixy Digital 50s

  Canon IXY 1

  Canon IXY 3

  Canon IXY 51S

  Canon PowerShot N2

  Zgubiłeś instrukcję obsługi urządzenia Canon Powershot Elph 530 Hs Compact Camera 6160B001 Aparat cyfrowy? Masz z nim jakiś inny problem? Dobrze trafiłeś.

  Często zdarza się, że pierwsze problemy z urządzeniem Canon Powershot Elph 530 Hs Compact Camera 6160B001 Aparat cyfrowy pojawiają się dopiero po kilku tygodniach, miesiącach od jego zakupu. Wiele osób po takim czasie ma problem ze znalezieniem dokumentów, które dostał przy zakupie (takich jak instrukcja obsługi) - albo zostały już wyrzucone, albo zawieruszyły się tak, że nie sposób ich odnaleźć. Poniżej znajdziesz listę dokumentów dotyczących Canon Powershot Elph 530 Hs Compact Camera 6160B001 Aparat cyfrowy, które możesz pobrać bezpośrednio z naszych serwerów. Od tego momentu nie będziesz musiał pilnować dokumentacji urządzeń. Wystarczy, że zajrzysz do naszej bazy i ściągniesz instrukcję obsługi, tak samo jak do Canon Powershot Elph 530 Hs Compact Camera 6160B001 Aparat cyfrowy.

  Możesz dodać kolejny dokument dla urządzenia Canon Powershot Elph 530 Hs Compact Camera 6160B001 Aparat cyfrowy. Gdy uważasz, że posiadasz nowszą lub lepszą wersję instrukcji podziel się nią z innymi. Możesz też skontaktować się z nami jesli instrukcją Cie nie satysfakconuje lub jest zbyt niskiej jakości. Postaramy się zdobyć odpowiedni dokument dla Ciebie. Jeśli masz problemy z wyświetleniem lub pobraniem manuala, zgłoś się również do nas.

  Potrzebujesz pomocy?

  Jeżeli potrzebujesz jakiejkolwiek pomocy dotyczącej zasobów zawartych już w naszej bazie, bądź chcesz zgłosić prośbę o dodanie nowych instrukcji do naszego serwisu, skorzystaj z możliwych form kontaktu:

  Formularz kontaktowy lub
  contact -@- manualsbase. com

  Informacje techniczne Canon Powershot Elph 530 Hs

  Bezpośredni link do pobrania Informacje techniczne Canon Powershot Elph 530 Hs

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Informacje techniczne Canon Powershot Elph 530 Hs