Biuletyn Wsparcia Produktu Aeg Ax9 40

Biuletyn Wsparcia Produktu Aeg Ax9 40 zapewnia profesjonalną obsługę produktów firmy Aeg. Udostępnia on aktualne informacje na temat nowych funkcji, aktualizacji oprogramowania, najczęstszych problemów oraz wskazówek dotyczących korzystania z produktu. Biuletyn Wsparcia Produktu Aeg Ax9 40 można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej firmy i może być używany do uzyskiwania informacji na temat nowych funkcji produktu, instalacji, konfiguracji, napraw i aktualizacji oprogramowania. Biuletyn wsparcia produktu jest skutecznym narzędziem do wykrywania problemów i rozwiązywania ich w szybki i skuteczny sposób.

Ostatnia aktualizacja: Biuletyn Wsparcia Produktu Aeg Ax9 40

Filtr hepa + węglowy EFDBRZ6/AFDBRZ6 BREEZE360 do oczyszczacza powietrza

Technologia filtracji 360

Filtry PURE A9 360 są wyposażone w unikalne, ultradrobne filtry, które zapewniają skuteczną barierę przed mikroskopijnymi cząsteczkami, zatrzymując 99, 5% substancji drażniących o wielkości zaledwie 0, 3 mikrona. Filtr cylindryczny charakteryzuje się ogromną powierzchnią, co oznacza większą wydajność i dłuższy czas eksploatacji, a jednocześnie wyjątkowo wysoką cyrkulację powietrza.

Przechwytuje nieprzyjemne zapachy

Unikalna warstwa silnie porowatego aktywnego węgla nawet w 97% przechwytuje zapachy i gazy oraz inne lotne związki organiczne, takie jak formaldehyd, dym i inne substancje chemiczne.

Chroń swoją rodzinę przed niepożądanymi gośćmi

Technologia głębokiej filtracji skutecznie wychwytuje 99% bakterii i substancji drażniących znajdujących się w powietrzu, takich jak roztocza i alergeny, umożliwiając oddychanie czystszym i zdrowszym powietrzem.

Inteligentne filtry

Każdy filtr Pure A9 wyposażony jest w inteligentny tag, co oznacza, że oczyszczacz PURE A9 rozpoznaje skuteczność działania filtra i czas wymiany. Aplikacja mobilna wskazuje stopnień zużycia, dzięki czemu masz pewność, że filtr został całkowicie zapełniony.

PRODUCENT: Electrolux

KOD PRODUKTU: EL278366

******************************

SPECYFIKACJA

Informacje sprzedażowe

Kod alternatywny: 900922976

Typ: EFDBRZ6/AFDBRZ6

Seria: Pure A9

System: BREEZE360

Rodzaj opakowania: karton

Producent: Electrolux

Produkcja: Chiny

Kolor: czarny

Właściwości: węglowy

Informacje produktowe

Klasa filtra: E12

Kształt: cylindryczny

Podstawa: plastik

Wskaźnik zużycia: Tak

Parametry techniczne

Skuteczność: 99, 5%

Wymiary

Szerokość: 280mm

Średnica: 255mm

Wysokość: 365mm

Grubość: 45mm

Średnica otworu: 165mm

******************************

PASUJE DO

W tym celu naciśnij na klawiaturze Ctrl+F, a następnie wpisz model Twojego urządzenia lub produktu. Przeszukasz w ten sposób szybko listę kompatybilności znajdującą się poniżej.

Aeg: AX91-604DG, AX91-604GY,

Electrolux: PA91-604DG, PA91-604GY, PA91-606DG, PA91-606GY.

Produkt znajduje zastosowanie w urządzeniach z serii:

AX9, Pure A9.

 • W AEG wierzymy, że odpowiednio dbając o urządzenia, a także naprawiając je w razie potrzeby, możemy znacznie wydłużyć ich żywotność, oszczędzając przy tym energię i zasoby. Zapoznaj się z poradami dotyczącymi odpowiedniej troski o sprzęt, aby służył Ci jak najdłużej!

 • Jeśli masz problemy z urządzeniami, może być to łatwe do naprawienia. Nieustannie aktualizujemy nasz zbiór artykułów dotyczących rozwiązywania problemów i napraw, aby umożliwić Ci samodzielne rozwiązanie problemu i poprowadzimy przez możliwe rozwiązania. Jeśli nie, nasi technicy zawsze służą pomocą.

  Dowiedz się więcej

Akcesoria dopasowane do Twojego produktu

Wykorzystaj w pełni swój produkt dzięki odpowiednim akcesoriom. Naczynia, filtry, produkty czyszczące – u nas znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Kup akcesoria

Potrzebujesz dodatkowej pomocy?

Jeśli nie masz pewności, jak postępować lub nie możesz znaleźć tego, czego szukasz, odezwij się do nas – chętnie pomożemy!

 • Wyślij e-mailZadzwoń

  Nowe produkty

  Bezszczotkowa frezarka górnowrzecionowa 18V

  BOF 18BL2

  View Product

  Branże

  Click on a trade to find out more

  Elektryka

  Narzędzia AEG PRO18V idealnie sprawdzą się dla każdego elektryka, niezależnie jak bardzo wymagające zadanie zostanie im postawione.

  Wyświetl wszystkie powiązane produkty

  REJESTRACJA GWARANCJI

  Jako marka AEG zobowiązaliśmy się do wytwarzania produktów najwyższej jakości, na których można polegać każdego dnia. Możliwość przedłużenia gwarancji do 3 lat jest kolejnym dowodem na to, że na naszych produktach można polegać.

  Wyszukiwarka sklepów

  Znajdź najbliższego dealera AEG.

  Autoryzowany serwis

  To request a repair for a product (AEG), you can contact one of our authorized Service Centers.Naprawy gwarancyjne oraz pogwarancyjne wykonywane są przez autoryzowany serwis firmy Techtronic Industries.

  O nas

  Wraz z wprowadzeniem przenośnych wiertarek w 1898 roku narodziły się elektronarzędzia przenośne. Dokładnie 120 lat później AEG nadal oferuje użytkownikom profesjonalnym innowacyjne i wydajne rozwiązania… DUMNA PRZESZŁOŚĆ… EKSCYTUJĄCA PRZYSZŁOŚĆ…

   RolnictwoBudowaRozbiórkaTynkowanieElektrykaInżynieriaWypożyczalnia narzędziProdukcja przemysłowaKonserwacja / naprawyObróbka metaluInneHydraulikaEnergetykaObróbka drewna

 • Biuletyn Wsparcia Produktu Aeg Ax9 40

  Bezpośredni link do pobrania Biuletyn Wsparcia Produktu Aeg Ax9 40

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Biuletyn Wsparcia Produktu Aeg Ax9 40